בניית אתרים

מדוע חשוב לכל בעל עסק לבנות אתר תדמית לעסק?

בניית אתרים

  • אתר תדמית מייצג את העסק שלך באופן מקצועי ברחבי האינטרנט והופך אותך לאוטוריטה תחומך.

כיום, יותר מאי פעם, אתם חייבים אתר תדמית מקצועי, מדויק, מעוצב ויפה שיראה אתכם כאוטוריטה בתחומכם. אתר שאתם יכולים להציג בגאווה ללקוחותיך, העובדים, השותפים העסקיים, להציג בכרטיסי הביקור ו…גם למתחרים שלך. אתר שמייצג אותך נכון, הוא הבמה שלך ומציג את העסק או החברה שלך, השירותים שלך ותחומי ההתמחות שלך כולל יתרונותיך והבידול שלך. אצלנו, בזירה הדיגיטלית, אנו נתמקד בבניית אתרי תדמית על גביי פלטופרמת וורדפרס, נבנה לכם אתרים ידידותיים, מעוצבים, קלים לניווט ואפקטיביים עם אחוזי המרה איכותיים. בשביל זה, פיתחנו במהלך השנים שיטות מקצועיות לחקור את השירותים והמוצרים שלכם ולהציגם בצורה הטובה ביותר ללקוחות הפוטנציאליים והקיימים שלכם.

·      אתרי תדמית במערכת וורדפרס איכותיים מביאים תוצאות.

חברה מקצועית תבנה לכם אתר איכותי, יעיל, משתלם ומקצועי לאורך זמן. אנו בזירה הדיגיטלית נעבוד איתם בדרך לבניית האתר שלכם, החל מאפיון מדויק וטוב, נמשיך בעיצוב ייחודי, תכנות מדויק ותמיכה בניהול האתר. אתר מקצועי ומעניין גורם לגולשים להישאר זמן רב יותר, ומגדיל מאוד את הסיכוי שגולשים יהפכו ללקוחות ויפנו אליכם לקנייה או הזמנת שירותים. כמו כן, אתר מקצועי המציג את העסק שלכם בצורה נכונה ומרשימה יצור עבורכם רושם מקצועי ויראה את מומחיותכם בתחום באופן הכי מתאים ומדויק.

 

אז איך מתבצעת בניית אתרים?

·      ראשית נתחיל באיפיון – באמצעות שאלון אנו נלמד אותך ואת העסק שלך.

הצעד הראשון בבניית אתרים הוא להכיר אותך, את העסק שלך והבידול שלך. נעשה רשימה ופירוט של השירותים והמוצרים שלך היטב. מי אתה? במה אתה מתמחה? מה היתרון היחסי שלך? בנוסף נבדוק מי הם המתחרים שלך ומהי הנוכחות שלהם באינטרנט? התשובות לכל השאלות הללו יוצרות בסיס לאפיון נתונים מוצק ומדויק שעליו ייבנה האתר שלך. בבניית אתרים קוראים לזה אפיון אתר. כמו כן, נבדוק מה הוא הצורך העסקי העתידי שלך? מה המטרה העסקית של האתר שנבנה לך וכן, אילו נכסים דיגיטליים יש כיום בבעלותך: דף נחיתה, פייסבוק, אינסטגרם, קידום ממומן וכו'. לאחר חקירה ואפיון מעמיקים נוכל לפתח אסטרטגיה מדויקת וברורה ללא הפתעות.

·      בהמשך נתכנן את תוכן האתר ונבחר מילות מפתח ראשיות.

נבצע חקר מילות מפתח ויחד נבדוק ונבחן אותן, ונחליט איזה מילות מפתח מתארות אתכם ואת העסק שלכם באופן הנכון ביותר (וכמובן נבדוק גם רווחיות כי אף אחד לא עובד לשם שמים), ונבדוק גם את מידת התחרותיות שלהן. בזירה הדיגיטלית נשמח לסייע לכם בתכנון מבנה התפריט באתר והדפים באתר האינטרנט שלכם, תוכן שהכי מדויק יוצג בעמוד הבית, מספר הדפים הנדרשים ועוד. לתכנון עץ האתר חשיבות מכרעת לניהול המידע באתר בצורה הטובה ביותר עבור הגולשים, כך שיוכלו למצוא את כל המידע הדרוש להם בקלות ובמהירות. בנוסף, אתר אינטרנט טוב יוצר שיחות גלויות ונסתרות בין הגולשים לבעלי אתרים. האתר מייצר תוכן שיווקי המשכנע את הצופים באיכות השירותים והמוצרים שלך. במידת הצורך נשמח לסייע בכתיבת תוכן שיווקי ופרסומי איכותי.

·      נתכנן עיצוב ונבחר צבעים לאתר, כך שיתאים לך בצורה מושלמת.

חשוב לזכור שבאינטרנט ישנו שימוש רב בשפה ויזואלית כדרך להעברת מידע באמצעות תמונות, סרטונים, תנועה, טיפוגרפיה של טקסט, צבעים, בחירת סוג וגודל הגופנים ועוד. אנו בזירה הדיגיטלית, מומחים בעיצוב אתרים ויודעים להציג במדויק את המידע והמסרים השיווקיים הנבחרים בתהליך האפיון הראשוני. תהליך העיצוב מתייחס גם לחווית משתמש, כלומר תהליך ניווט וטיפוגרפיה נכון, שיקל על הגולשים את הניווט באתר. חשוב לציין שתהליך העיצוב שנבצע תהיו שותפים באופן מלא בכל שלב ואנחנו ניתן מגוון של סקיצות עיצוב עד שנגיע לעיצוב שאתם אוהבים ומתחברים. אנו מומחים בחשיבה אופקית ורחבה, ניצור עבורך אתר אינטרנט ייחודי שיציג אותך באופן הטוב ביותר עם היתרונות שלך והבידול העסקי שלך.

·      שפת עיצוב ומותג מותאם ללוגו שלך באופן מעודכן ומקצועי

עיצוב האתר שייעשה עבורכם יעביר את השפה העיצובית, צבעי הלוגו והמותג והפרסומים הקיימים שלכם. אם אין לכם לוגו ושפה עיצובית ברורה ועדכנית או אם אתם רוצים לעשות מיתוג מחדש, נשמח לעצב עבורכם לוגו ומיתוג לעסק ונבחר את השפה העיצובית שלכם. אפשר גם פשוט רק לרענן את הלוגו הקיים שלכם.

·      בחירת דומיין והקמת האתר על גביי פלטפורמת וורדפרס.

לאחר שנבחר את הדומיין המתאים ביותר (שיתאים גם לעסק שלכם וגם יהיה הכנה טובה לקידום האתר באופן אורגני בגוגל) נרכוש אותו עבורכם ונכניס אותו לאחסון האיכותי שלנו, ונוציא לפועל, הלכה למעשה, את כל התכנון המקדים שלנו ששוחחנו עליו למעלה.

·      נכין לכם אתר רספונסיבי מותאם.

כיום, יותר אנשים משתמשים בטלפונים ניידים כדי לגלוש באתרי אינטרנט. לכן, אנו מקפידים בבניית האתר שיהיה מותאם והטוב ביותר לגלישה סלולרית. לשם כך נכין אותו גם שתהיה התאמה לאופן הגלישה של הגולש הפוטנציאלי – אם במחשב, טאבלט או מובייל, ונמקסם את חווית המשתמש של הלקוח הפוטנציאלי בכל אופציה.

·      הכנת תכנים לאתר: מאמרים, תמונות, סרטונים, גלריות ועוד.

נחליט מי יספק את התכנים לאתר, הרבה מבעלי העסקים אוהבים להיות אלו שכותבים את המאמרים כי, כאמור, הם המומחים הכי טובים בתחומם. אבל כמובן גם אם אין לכם את האפשרות לכתוב, מכל סיבה שהיא, (אין זמן/אין חשק/לא ניחנתם בכושר כתיבה/כל תרוץ אחר 😉 נשמח לכתוב עבורכם באמצעות כותבי התוכן שלנו שיבצעו חקר מעמיק בתחום ובאמצעות האפיון המוקדם שהכנו, ונכניס את התוכן לעמודי האתר החדש שלך.

כמו כן, נספק תמונות אילוסטרציה ללא זכויות יוצרים, ויהיה מאוד חשוב בחלק זה את שיתוף הפעולה שלכם באספקת תמונות העסק שלך (אם מדובר במוצר פיזי נוכל לבצע צילום מקצועי עבורך) אם מדובר בעסק פיזי או אם מדובר בשירות שאתה מספק אז תמונות מהשטח. בכל מקרה חשוב מאוד שיהיו תמונות מקוריות ועדכניות שלך זה מוסיף גם לקידום האתר בהמשך וגם לאמינות האתר בפני הגולשים.

·      חיבור האתר לכלי גוגל ולמעקב מיקומים

לאחר שסיימנו לבנות את האתר ובמזל טוב העלנו אותו לאוויר, נבצע חיבור לכלי גוגל העיקריים והחשובים: גוגל אנליטיקס וגוגל סרץ׳ קונסול.

כלים אלו בעצם יראו לנו במשך הזמן: גוגל אנליטיקס יציג את כמות הגולשים שביקרו באתרנו במשך כמה זמן שנבחר (יומי/שבועי/חודשי/מותאם אישית) ואת התנהגות הגולשים (האם הם ביקרו רק בעמוד אחד או יותר? כמה זמן משך ביקור ממוצע ועוד ועוד). גוגל סרץ׳ קונסול בעצם מציג לנו את מילות המפתח שהאתר שלנו מוצג בהן. גם פה נוכל לראות לאורך זמן שנרצה את מילות המפתח שהאתר שלנו נחשף וכמה קליקים היו. בנוסף מראה ממוצע מיקומים ועוד מגוון אופציות שיתנו לנו תובנות חדשות על האתר.

 

מעוניינים בבניית אתר מקצועי לעסק שלך?

חייגו עכשיו 054-35-015-35 ונשמח לשוחח איתכם טלפונית ואף לקבוע פגישת הכרות עם קפה ומאפה.