קידום אתרים

למה העסק שלך צריך קידום אתרים אורגני?קידום אתרים

10 סיבות מדוע כדאי לכל בעל עסק לבחור בקידום אתרים אורגני:

 

·       אתר מקודם אורגני משרת אותך לאורך זמן

בהנחה שאתם לא רואים את העסק שלכם כזמני רק לשנה-שנתיים הקרובות, חשוב שתדעו שככל שתקדימו להשקיע בתהליך זה, כך תוכלו לקבל תוצאות מוקדם יותר – ותוכלו ליהנות מתנועה אורגנית על בסיס קבוע, אשר לאורך זמן, לא תמיד צריך לשלם הרבה כסף.

 

·       אתר תדמית יכול לעזור לך לבנות ולחזק את המותג שלך

אחד הדברים היותר יפים באינטרנט הוא שכל אחד מכל תחום יכול להיראות כמו עסק גדול ואימפריה אמיתית. עסקים קטנים יכולים גם לעקוף חברות גדולות אם יידעו להשקיע בקידום אורגני מוקדם (עם התמקדות בגוגל) ובכך לעלות על עסקים גדולים ומוכרים מהם פי כמה. יש הרבה עסקים וחברות גדולות שמרגישים שהם לא צריכים להיות חזקים באינטרנט ומוותרים מראש, אבל יש הזדמנות לעסקים קטנים ובינוניים שצריכים ורוצים לקבל לידים חמים ואיכותיים מהאינטרנט כדי להגדיל את שלהם והרווחיות שלהם. קידום אתרים אורגני זה בדיוק מה שהוא עושה ומה שעסקים קטנים ובינוניים צריכים (ואף חייבים!)

 

·       כשמחפשים אותך – שתהיה לך נוכחות ברשת!

כעסק שנהנה מתוצאות הקידום האורגני בגוגל ומקבל באופן קבוע תנועה אורגנית מהאתר הנוכחי ונשען כמעט לחלוטין על תנועה אורגנית, אני יכולה לומר שזו השקעה משתלמת לטווח ארוך. מבחינה עסקית וכלכלית, האתר שלי זה הדבר הכי טוב שעשיתי.

 

·       תהליך שהוא ללא גבולות – אתה תמיד יכול לגדול!

זה כנראה אחד היתרונות הגדולים של קידום בגוגל – שאין תקרת זכוכית.

קמפיינים ממומנים, כמו למשל בגוגל או פייסבוק, אמנם פועלים מהר יותר, אבל מה שקורה שאנחנו למעשה נגררים למשוואה שאם אין הוצאה כספית על המוצר אומר שאין תנועה. כלומר, אתה חייב תמיד לשלם על כל תנועה ותנועה.

האם רק אני חושבת שזו ״מלכודת דבש״?

 

·       חיפוש אורגני בגוגל הוא מקור כניסה לאתרים העיקרי והגדול בעולם

מחקר חברת ״קונדוקטר״ בדק נתונים של יותר מ-310 מיליון גולשים ועשרות אתרים ומצא כי 64% מסך התנועה הגיע מתוצאות החיפוש האורגניות של גוגל.

זה לא מפתיע מאחר וגוגל הוא מנוע החיפוש הגדול בעולם ואחראי לחלק נכבד מתעבורת האתרים בעולם.

העסק שלך באמת לא יכול לוותר על קידום אתרים בגוגל ולהרוויח מכל התנועה הזו, נכון?

 

·       אתר תדמית יגדיל את האמינות שלך ושל העסק שלך

אינספור פעמים לקוחות פוטנציאליים אמרו לי דברים כמו, "וואלה, אני רואה אותך בכל מקום! קדימה, בוא נתקשר…"

זה נכון – קידום אורגני בגוגל לאורך שנים אשר כולל השקעה ביצירת תוכן איכותי פירושה שיש לי מגוון מאוד מכובד של מילות מפתח בגוגל, ואז לקוחות פוטנציאליים נתקלים בשם שלי בכל חיפוש חוזר בחיפושים כאלה – התוצאה היא שנוצרת אמינות בין העסק שלי ובין הלקוחות, גם אם זה נעשה באופן תת-מודע!

 

·       קידום אתרים אורגני מביא לקוחות איכותיים יותר ולידים טובים יותר.

באופן כללי, זה הגיוני. לאחר שאדם מחפש משהו בגוגל, באיזו תוצאה הוא יבטח יותר? מודעה ממומנת (מישהו משלם עליה, כמעט לכל זה ברור) או זו שגוגל בוחרת להציג במקום גבוה בתוצאות החיפוש?

לדעתי, התשובה לשאלה זו ברורה… זו אחת הסיבות לכך שתנועה אורגנית מביאה בהכרח לידים איכותיים יותר ו״מבושלים״ יותר לאורך זמן. כמו כן, כפי שכבר ציינתי לעיל, בתהליך קידום אתרים מקצועי האתר יביא בעיקר לידים חמים ורלוונטיים, אשר יעשה על ידי יצירת תוכן איכותי לאתר, המאפשר למבקרים לדעת רקע על תחום העסק שלך ולהבין מכך שאתה מקצועי בתחומך (אוטוריטה).

 

·       קידום אתרים seo מצמצם ואף יכול לבטל ערוצי פרסום אחרים

כמובן ההחלטה היא רק שלך. היום כל אחד שיש ברשותו אתר צריך לדעת שללא קידום אורגני בגוגל אי אפשר לנצל עד תום את פוטנציאל הרווח של רשת האינטרנט.

איך זה יכול להיות? זה מאוד פשוט וקשור למה שציינתי בסעיף ה-4 למעלה.

אחרי הכל, אתה צריך לשלם עבור תנועה לאתר שלך לא משנה מה. איך שלא מסתכלים על זה – אם זה בזבוז זמן ומאמץ (כתיבת מאמרים, השקעה באתר וכו') או כסף (תשלום על שירותי קידום אתרים מקצועיים).

אבל היופי בקידום אתרים אורגני הוא שזהו משפך שגדל עם הזמן, וכאמור, אין תקרת זכוכית. אז כשיש להם אותם, תוכלו לצמצם את ההסתמכות על ערוצי פרסום ושיווק אחרים – עד כדי כך שאתם לא צריכים אותם כלל!

 

·       למעלה מ-97% מהגולשים בישראל מחפשים כמעט הכל בגוגל.

קידום האתר שלכם בגוגל כיום הוא כבר לא פריבילגיה, אלא הכרחי. אם אתה לא שם אתה לא קיים.

 

 

·       גם אם אתם בעלים של עסק קטן ללא תקציב גדול במיוחד, קידום אתרים seo מקצועי יכול להיות מאוד רלוונטי עבורכם.

כיום ניתן לבצע קידום seo בהרבה דרכים יצירתיות בחוכמה – כך שעדיין ניתן ליהנות מתנועה ממנוע החיפוש הגדול ביותר בעולם.